Samen voor je Club actie

Beste clubleden,


SAVOSA heeft al heel lang de wens om eigen beachhandbalvelden aan te leggen. Met dit project kunnen wij namelijk onze eigen beachtoernooien origaniseren. Daar is veel geld voor nodig. Om geld in te zamelen doen wij mee aan de Samen voor je Club actie van de VriendenLoterij!

Op donderdag 7 november 2019 tussen 18.30-21.30 uur kun je een telefoontje van één van onze leden verwachten met de vraag om mee spelen met de VriendenLoterij voor SAVOSA.  Als je al meespeelt dan weet je dat:

·         De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze club;

·         Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op mooie prijzen.


Tijdens de belactie keert de VriendenLoterij ook nog eens extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we ons doel kunnen realiseren. Help jij ons mee?

 
Met vriendelijke groet,
Denny Terlouw, voorzitter SAVOSA