Teamindeling 2018 / 2019

Dames Recreanten : Trainer /Coach/Begeleiding :  Jenny van ’t Hoff –Sylvia Kolenbrander

1. Yolanda Kruis-Esther Overkamp-Claudia Hoenstok-Sandra Trovato-Danielle Brouwer-Leonique Berkel- Wendy – Monique –
2. Iris Brugman-Mariette van Leeuwen-Helma de Jonge-Natascha Koops-Chantal Peters-Annelies Hartigh-Melanie Klein- Chantal van Hees-Chantal Peters-Angelique de Haas- Marije van Bakel-Lisette Buth
3.Lisette van den Bos-Suzan Erer-Nancy de Jong-Mirjam Kastelein-Laila Kooij-Nathalie Olij-Shirley Olislagers-Mirjam Priester-Paulien Rooduijn-Linda Tijl   

                                                                               
Heren senioren: Coach :Ruud Slingerland/Leo Barendrecht
Perry Claessens-Andy van Duyn-Rico d’Ippolito-Peter van Luik-Jordy Damen-Patrick Roodenburg-Boy Smit-Peter Herkhof-Sander Ruisch-Mark Klos-Waiman Lam

 
Dames senioren: Trainer/Coach: Bert Donker/Begeleider: vacant
Lisa IJzeren-Nienke van Dijk-Robin Schut-Jip Helders- Mandy van Gelder -Iris de Ruiter-Megan Spuij-Danie Al-Amin-Marit Leeuwenburgh-Anna de Been-Maxime Lems-Lucie van Dijk –Manon Deutz-Loes Hagendoorn

Dames B1 :Trainer/coach: Keshia van der Geest /Begeleider: Astrid Terlouw
Chris van Daele-Noa van IJzeren-Estee Terlouw-Fleur van Hengel-Chloe van Wolferen-Eline Leeuwenburgh-Ilse de Been-Jalou Versloot- Puck van Bennekum Denise Laurens – Esmee Biesheuvel

Dames B2 :Trainer/coach: Martin Helders /Begeleider: Helma de Jonge – Glenn Stolk
Laura Schimmer – Eva Ruseler- Iris van Neck- Sterre Blok-Achanti van Wilgenburg-Isabel de Jonge-Demi Strijp-Kim van Leeuwen-Jalenka Jorritsma-Mabel Versloot- Andjelina Odobasic

Heren B :Trainer/coach: Boy Smit/Michael Kolenbrander/Chris van Daele
Brian van Leeuwen-Joeri van der Kamp- Bruce Bernhard-Bas Lansbergen-Jelle Kok-Timber van der Leer-Jolke de Jonge-Pieter Baan- Quincent Jansen-Sem Kolenbrander- Finn van Eijk- Justin Stierman

Heren GC :Trainer/coach: Annelieke Bezemer /Iris de Ruiter/Brian van Leeuwen
Menno van der Kamp-Chris Rietdijk-Marcel den Breejen- Max de Visser- Waïl  El Koutour

Dames C1: Trainer/coach: Rene Bernhard/ Begeleiding:
Sofie Bernhard-Safira Arron Desiree Blom –Jack Nayobe-Maya Looi- Sara Kruijt -Naomi Hill-Donna Kortland-Amber Madeleine Ruiten-Rosanne Liekens-Sofie Kok
Dames C2: Trainer/coach : Jenny van ’t Hoff Begeleiding: Nathalie Olij/Annelies den Hartigh
Tess Verwater-Roni Serin-Lieselotte van Vugt-Julia Kruijt-Britt Dekker-Sanne Olij-Nikki Barkmeijer-Luna Luiten-Amber de Koning  

Dames D1 :Trainer/coach: Jan van ’t Hoff/Begeleiding :Chantal Peters/Claudia Hoenstok
Jamy-Lee Hasselbaink- Esmee Hutting-Maya Litaay- Hayley van Deursen -Megan Duits – Linsey Kok- Lois Versloot –Rebecca Meure

Dames D2 :Trainer/coach: ??
Tessa van Wijk-Jelena Verstralen-Anouck den Breejen-Silvia Leisberger-Noa Noordzij-Valicia Glimmerveen-Miljuschka de Winter

Dames D3 :Trainer/coach: Eline Leeuwenburg/Estee Terlouw
Jiang Huang- Jade Stolk-Charlotte van der Wielen-Lotte Willemstein-Jhenna Boxman- Mirthe Smolders-Dahlia Akin-Kiki Brouwer

E-jeugd 1:Trainer/coach: Agnieszka Wereska/Rene van den Berge

Esmee Maaskant-Anne Simons-Elyse Liekens-Esther van den Berge-Sanne Keur-Fay Oostindien-Quinci Chen-
E-Jeugd 2: Trainer/coach:

Marit den Otter-Tim van Bakel-Meerthe Haaitsma-Mila van Gelder-Angelina Sesto- Elisa Pot-Sanne de Roon- Mackenzie van der Ende-Axel Meure

F-jeugd : Trainer/coach: Elise van den Heuvel
Emma Simons-Fenne van Smirren-Fenna Trovato-Dynand de Haas-Indi Noordzij-Dinant Meure-